За здоров'ям на сучасний спортивний майданчик

32

Короткий опис проекту

Головна ідея проекту - забезпечення рухової активності дітей молодшого шкільного віку під час занять з фізичної культури на свіжому повітрі, вільний доступ місцевих жителів у позашкільний час для занять спортом та пропаганда здорового способу життя шляхом створення сучасного спортивного майданчика для закладу та місцевого населення.

 

Проблема

На території опорного закладу відсутній спортивний майданчик.

Майже 400 дітей молодшої ланки проводять оздоровчі заходи в шкільному парку.

Спортивний майданчик повинен бути багатофункціональним і безпечним, відповідати стандартам якості.

Більше того, він повинен забезпечити дітям змістовне і цікаве дозвілля, яке сприятиме їх фізичному й розумовому розвитку, а також соціальній адаптації. Створення новітнього освітнього простору через покращення матеріально-технічної бази закладу та підвищення рівня та якості занять фізичною культурою спортом та дозвіллям.

 

Мета проекту

Маємо за мету - встановлення сучасного оснащеного спортивного майданчика, що дасть можливість зацікавити дітей спортивними іграми, прививати культуру активного та здорового відпочинку.

 

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування 

Одним з суттєвих векторів освітнього процесу стане саме розвиток спортивної сфери, враховуючи наявні на сьогодні успіхи та досягнення в спортивно - оздоровчій роботі опорного закладу.

Спортивний майданчик матиме відкритий доступ для усіх бажаючих жителів мікрорайону та гостей міста. Майданчик активно використовуватиметься для проведення різноманітних спортивних заходів для дітей громади.

 

Адреса, назва установи

Комунальний заклад "Опорний заклад загальної середньої освіти «Сузір’я»" Оріхівської міської ради,

м. Оріхів, вул. Героїв Крут, 1a.

  • Статус: Допущений до голосування
  • Автор:
  • Бюджет: 50000 грн
  • Категорія: Спорт
  • Дата реєстрації: 15.04.2020
  • Номер проекту: 4