Придбання роздягальні для занять спортом на ігрових майданчиках набережної р. Конка

40

Локалізація проекту (місто, село, район)

місто Оріхів, Запорізька область

 

Житловий масив / мікрорайон, населений пункт                    

житловий мікрорайон вул. Лесі Українки м. Оріхів

 

Адреси, назва установи / закладу, будинку                           

набережна р. Конка, спортивний майданчик

 

Короткий опис проекту

Проектом «Придбання роздягальні для занять спортом на ігрових майданчиках набережної р. Конка» передбачається створення для мешканців громада комфортних умов для занять різними видами спорту на набережній р. Конка шляхом встановлення мобільної роздягальні.

Даний проект розрахований на різні вікові категорії мешканців. Його реалізація дасть можливість підвищити рівень фізичної та загальної культури, а також формуванню здорового способу життя.

 

Повний опис проекту та прогнозний обсяг витрат

 

Проблема (передумови, обґрунтування необхідності реалізації проекту)

Актуальність проблеми обумовлена необхідністю впровадження заходів, що передбачають доведення спортивної інфраструктури громади до санітарно- гігієнічних норм при заняттях спортом на набережній р. Конка.

Основною проблемою проекту є відсутність роздягальні для спортсменів та мешканців громади, які тренуються та змагаються на спортивних майданчиках набережної р. Конка у м. Оріхів.

Це призводить до обмеження цивілізованого проведення тренувань та змагань, захворюваності мешканців, що тренуються у весняно-осінній період та створює проблеми при матчах з партнерськими командами інших громад.

 

Мета проекту                         

Метою проекту є придбання мобільної роздягальні для спортивних майданчиків у м. Оріхів Запорізької області для формування сталих традицій та мотивацій щодо фізичного виховання та розвитку масового спорту, як важливого чинника фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров'я, ведення здорового способу життя і подовження його тривалості, як у дітей і молоді, так і дорослого населення, створення комфортних умов для занять спортом мешканців Оріхівської міської об’єднаної територіальної громада.

        

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування     

Придбати мобільну роздягальню з метою створення повноцінних умов для занять фізичною культурою та спорту мешканців громади за рахунок коштів Громадського бюджету, що сприятиме пропаганді здорового способу життя та залученню більшої кількості мешканців громади до масового спорту.

 

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами

реалізації завдання)                                        

Унікальністю цього проекту є те, що його результатами зможуть користуватися абсолютно всі мешканці (19094 чол.) та гості громади.

Він буде задовольняти потреби всіх вікових категорій, людей різного статусу та роду зайнятості.

                                     

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)              

 1. Подання проекту на розгляд
 2. Проведення агітації під час голосування за проект
 3. Підготовка документації для проведення тендеру
 4. Проведення тендерних закупівель
 5. Придбання обладнання та виконання робіт

 

Ключові показники оцінки результату проекту

Спортивний розвиток та оздоровлення 19094 мешканців громади, розв’язання актуальних проблем незайнятості підлітків та молоді через організацію дозвілля та зацікавлення спортом, естетична привабливість та зручність користування, гарний настрій, здоров’я спортсменів та кращі показники на подальших змаганнях, проведення щорічного відкритого турніру з волейболу, футболу, інших видів спорту на набережній р. Конка у м. Оріхів    

 • Статус: Допущений до голосування
 • Автор: Кульбак Юлія Олексіївна
 • Бюджет: 200000 грн
 • Категорія: Спорт
 • Дата реєстрації: 15.04.2020
 • Номер проекту: 2